Kariéra

Patríme medzi popredných dodávateľov oceľových konštrukcií v strednej Európe. Ak máte záujem o prácu v našom tíme, neváhajte zaslať Váš motivačný list a pracovný životopis na promont@promontsro.sk.

V prípade, že sa uvoľní vhodné miesto, budeme Vás kontaktovať.

Ponúkame nasledovné pracovné pozície:

Projektant - konštruktér,statik
Projektový manažér
Zámočník
Zvárač
Maliar - natierač
Montér

PRACOVNÁ NÁPLŇ

  • statický a dynamický návrh konštrukcií na požadované normové zaťaženia so zreteľom na bezpečnosť, hospodárnosť, požiadavky investora, architekta a ostatných profesií a štátnych orgánov
  • spracovanie statických posudkov ako súčasť finálnej projektovej dokumentácie
  • vypracovanie výrobnej a montážnej dokumentácie oceľových konštrukcií a návrh podrobných detailov so zreteľom na prehľadnosť, presnosť, jednoduchosť montáže a požiadavky danej výrobnej linky a strojného vybavenia
  • spracovanie jednotlivých stupňov projektu ako súčasť finálnej projektovej dokumentácie
  • odborné konzultácie a pružné riešenie prípadných úprav v procese výroby a výstavby danej konštrukcie

Požadované znalosti

  • zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť a samostatnosť,
  • technické myslenie,
  • flexibilnosť,
  • matematické zručnosti,
  • ochota ďalšieho vzdelávania,
  • práca s 3D BIM a CAD softvérmi (Scia Engineer, Tekla Structures, Idea Statica, GstarCad a pod.),
  • znalosť cudzieho jazyka (angličtina, nemčina, príp. iný) – výhodou.

Vzdelanie (uprednostňovaná úroveň vzdelania)

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou stavebného alebo strojníckeho zamerania,
  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo vyššieho stupňa stavebného alebo strojníckeho zamerania,
  • vysokoškolské vzdelanie II. alebo vyššieho stupňa stavebného zamerania – pre pozíciu statik.

Skúška odbornej spôsobilosti

  • autorizačné osvedčenie SKSI v kategórii: Inžinier pre statiku stavieb – výhodou.

Formulár

Životopis / Motivačný list(max 5MB)
Po odoslaní počkajte na informáciu o spracovaní, inak sa príloha nemusí odoslať!

Skutoční ľudia, skutočná práca, skutočná konštrukcia